Hakkımızda

Tarih: 2018-10-19

TARİHÇE;

Tuzla Copy Reklam; önemli bir boşluğu doldurarak, bölgedeki sanayici, esnaf ve bireylere; kaliteli  ve güvenilir hizmetler sunarak katkı sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Bu doğrultuda yıllardır çok değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2007 yılının ortalarında yenilenen misyon ve vizyonuyla çıtayı biraz daha yükseltmiş, ürün ve hizmet yelpazesine yeni ürünler ekleyerek, sektöründe lider ve öncü firma olmak hedefiyle yoluna durmaksızın devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

Tuzla Copy Reklam olarak; bölgedeki Gemi İnşa Sanayi, Yapı İnşa Sanayi ve yan sanayileri başta olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilerinin her türlü Kopyalama, Dijital Baskı, vb. baskı İhtiyaçlarına nitelikli personeli ile üstün teknolojiye sahip ekipmanları, kullanarak hızlı, kaliteli ve  güvenilir çözümler sunmak.

VİZYONUMUZ;

Nitelikli çalışanlarımızla, gelişen teknolojiyi sürekli  yakından takip ederek, en iyi şekilde kullanmak, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunarak, sektöründe tercih edilen güvenilir ve öncü firma olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Tuzla Copy Reklam; sektöründe en  güvenilir ve tercih edilir öncü şirketler arasında yer almayı vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir.

Müşterilerinin, çalışanlarının, ortaklarının ve sosyal sorumluluk bilinciyle tüm toplumun ihtiyaç ve beklentilerini önemseyerek taraflara azami fayda ve memnuniyet sağlamayı hedefleyen  bir kalite politikası benimsemiştir.

Bu kalite politikasının gereği olarak ta;

Müşterilerimizin üretim  ve hizmetlerini en iyi şekilde sürdürebilmeleri için gerekli ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli ve güvenilir olarak  karşılamak.  Gelişen teknoloji ve standartları sürekli yakından  izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan hizmetler sunarak, en üstün kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Çalışanların sağlığını ve geleceğini güvence altına almak.  Tedarikçileriyle sürdürülebilir işbirliği kurmak.

 Yönetici ve çalışanları Tuzla Copy Reklam’ın kalite politikasını uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.